Бренд


З RE/MAX ви робите правильний вибір.

У клієнтів загальна мета: знайти місце, яке можна назвати будинком. Їм потрібна професійна порада в процесі пошуку і покупки нового будинку або продажу нинішньої нерухомості. У будь-якій точці світу в будь-яку хвилину сотні транзакцій проходять за допомогою професійних агентів.

Тим не менш, величезна кількість транзакцій відбуваються без залучення професіоналів і їхніх послуг. Це відбувається тому що клієнти вважають не вигідним витрати на агента при послугах які вони можуть надати. Тим часом, з RE/MAX все навпаки. Клієнт отримує висококласний сервіс за плату.

У той час як люди зайняті, їх життя змінюються. Наші агенти залишаються на постійному зв'язку зі своїми колишніми клієнтами і продовжують задовольняти їхні специфічні потреби. Наші агенти будують відносини з клієнтами на все життя. Вони також можуть знайти неймовірні можливості, тому добре знають свій ринок.

Премєрні Брендові Пропозиції
RE / MAX пропонує різноманітні стратегії бренду - маркетинг на зовнішньому ринку гарантує впізнанність бренду, в той час як внутрішній маркетинг акцентує увагу клієнтів на те що наші агенти топові. Потужні маркетингові інструменти, спеціально створені для українського ринку нерухомості дуже корисні на кожному етапі. Отримайте вигоду від прем'єрної позиції на ринку за допомогою нашої Компанії.

Візуальна впізнаність бренду
"Повітряна куля" як правило, перша асоціація у Брокерів або Агентів коли їх запитують про RE/MAX. "Звичайно, є багато інших аспектів, але повітряна куля скрізь. Клієнти вже знають хто Ви ще до того як Ви поясните їм ". Повітряна куля відмінно пов'язується з ідеями RE/MAX пов'язаних з інноваціями і лідерством, з концепцією бути вільним у бізнесі - для себе- з глобальним брендом, який Вас підтримує - але не самі по собі.

Ніхто в світі не проає більше нерухомості, ніж RE/MAX
Це те, що ми можемо стверджувати з гордістю. Але це не все: Цей слоган всього лише один з не багатьох переваг, якими можуть скористатися брокери і агенти RE/MAX; RE/MAX реєстрував багато слоганів, які підтверджують одноосібне лідерство RE/MAX і впізнаваність його у всьому світі.

Персональна Реклама
Можливість рекламувати себе є однією з форм свобод, які Ви отримуєте в RE/MAX. Інноваційна та енергійна самореклама заохочується в RE/MAXі не ставиться ніяких лімітів на маркетингові техніки використовувані агентами. Загальний курс корпорації та підтримка з боку компанії дозволяє Брокерам і Агентам вести свої рекламні компанії, що сприяє розвитку підприємницького духу!

Ідентифікація Клієнта
Кому може бути краще відомо, як досягати потенційних клієнтів у своїх регіонах, ніж Брокерам і Агентам самим. RE/MAX дозволяє Вам вибрати свій спосіб реклами що означає що Ви краще за всіх знаєте про те, яке ЗМІ буде більш ефективним для вашого бізнесу! Це обопільно виграшна ситуація так як клієнти асоціюються з Вами асоціюються з RE/MAX, що в свою чергу винагороджує Вас їхньою довірою у визнаний знак якості.