Франчайзингова пропозиція від міжнародної компанії RE/MAX
Опис бізнес-моделі RE/MAX

Наша бізнес-модель базується на залученні та утриманні найкращіх агентів з нерухомості на ринку. Надання їм усієї необхідної підтримки: впізнаваної торгової марки RE/MAX, передовим навчанням та багатьма іншими конкурентними перевагами.

Ми постійно збираємо та аналізуємо доствід нашої роботи по всьому світу і максимально оперативно впроваджуємо його в роботу наших агентств і в функціонал усіх наших продуктів. Така гнучка модель дозволяє RE/MAX утримувати світовие лідерство на протязі багатьох років.
Чому обирають франшизу від RE/MAX

 


Сила Бренду

RE / MAX є одним з самих найвпізнаваніших
та шанованих брендів в світі.Світовий Лідер
в нерухомості

Статистика показує, що починаючи з 1997 рогу, ніхто в світі не продє більше нерухомості, ніж RE/MAX!Мережа професіоналів

Мережа RE/MAX об'єднує більше ніж 100 000 професійних агентів у всьому світі - об'єднує їх доствід та професіоналізм..

 Підтримка
на всіх рівнях

Постійна професійна підтримка дужа важлива. Особливо на етапі становлення власного бізнесу!Перевірена
Бізнес-Модель

Ноу-хау та відпрацьована система допомогає RE/MAX  вже 42 роки зберігати лідерськи позиції в більш ніж 97 країнах світу!Найкраще Навчання

Тренінги є ключом до нашого успіху! Найкращі тренери та брокери навчаюсь власників офісів та наших агентів постійно - особисто та онлайн 24/7!

 Маркетинг та Реклама

Масштабна маркетингова підтримка вашого бізнесу! RE/MAX інвестує в маркетинг більше мілліарда долларів на рік!Нові Технології

Ви отримаєте превагу новітніх технологій в бізнесі та постійну підтримку!


Залучаємо Провідних Брокерів

Готова до застосування та ефективна система для залучення та підготовки найкращих брокерів!

 

Зв'язатись з нами

 

 

Навіщо інвестувати в франчайзинг RE/MAX?

Інформація для власників агентств нерухомості та інвесторів

 

Ви шукаєте варіанти для інвестування в бізнес? Ви мрієте мати свою власну справу в сфері нерухомості?
Ви успішний ріелтор та хочете започаткувати свій власний бізнес?
Якщо хоч одна з Ваших відповідей ТАК, тоді компанія RE/MAX ваш найкращій вибір!

 

10 причин інвестувати в франчайзинг RE/MAX:

 1. Сила імені RE/MAX. В день, коли ви приєднаєтесь до нашої мережі агентств RE/MAX, всі дізнаються назву вашої компанії! Залучайтеся до найбільшої компанії в сфері нерухомості в світі та станьте частиною самої великої та успішної мережі в світі.
 2. Світовий лідер за продажем нерухомості. Ніхто в світі не продає більше нерухомості ніж RE/MAX! Це найуспішніша бізнес-модель в галузі нерухомості. RE/MAX слугує найкращім професіоналам і тим, что хоче стати найкрацім. В RE/MAX найкраці агенти працюють пліч-о-пліч створюючи позитивну, динамічну атмосферу успіху в офісі.
 3. Рекрутинг та підтримка. Залучення найкращіх агентів, це основа бізнеса в нерухомості. RE/MAX надає всебічну допомогу в залученні найкращіх професіоналів в галузі. Якщо Вам, в вашому бізнесі знадобиться допомога, спеціалісти RE/MAX завжди будуть з Вами на зв'язку. Пам'ятайте, що ваш успіх беспосередньо пов'язаний з нашим успіхом. Ось чому ми завжди раді Вам допомогти!
 4. Найсучасніши технології. RE/MAX використовує остнні нововведення в інтернет технологіях. Надає інструменти, котрі спеціально розроблені для підтримки та контролю за кожним аспектом Вашого бізнесу. Ось, всього лише маленький список інструментів, котрі Ви отримаєте від RE/MAX в разі співробітництва:
  • RE/MAX Mainstreet®
  • RE/MAX University
  • RE/MAX Referral System
  • global.remax.com
  • remax.com
  • iConnect Web Application
 5. Національна реклама. Можливості спільної рекламної діяльності дає величезну перевагу партнерам RE/MAX. Кожна копійка, інвестована нами або нашими партнерами в рекламу працює на загальний успіх!
 6. Глобальна мережа можливостей. Офіси RE/MAX використовують можливість співробітництва з більш ніж 7000 офісами по всьому світі. Це відкриває неймовірні можливості для бізнеса в сфері міжнародної нерухомості. Вони отримують мільйони партнерських лінків та кліентских рекомендацій від мережі агентств. Тисячі агентів та власників агентств збираються щорічно на різноманітні конференції та регіональні заходи RE/MAX. Ці щорічні заходи пропонують навчання, мотиваційні сессії та можливість побудувати свою мережу контактів для розвитку бізнеса.
 7. Навчання в будь-який час за Вашим бажанням. За допомогою RE/MAX University, Ви отримаєте великий вибір освітніх програм для Вашого офіса та агентів, а також потужний інструмент для залучення агентів. Більше 1000-чи навчальних відео доступні цілодобово.
 8. Спеціалізація бізнеса. Ви маєте можливість досягти успіху в обраній вами сфері нерухомості. Це може бути комерційна нерухомість чи нерухомість в преміум сегменті. RE/MAX Сommercial є лідером за продажем комерційної нерухомості з більш, ніж 2800 офісами в даній сфері. Маркетингова програма з продажу елітної нерухомості RE/MAX Collection - відмінна зв'язуюча ланка між продавцем на покупцем розкішної нерухомості по всьому світу.
 9. Виграє кожен. Ця фраза вісловлює філософію, на якій базується глобальна мережа RE/MAX. За своєю суттю, RE/MAX - це спільнота видатних професіоналів, що постійно підіймають планку рівня сервісу та наполегливо працюють для досягнення видатних результатів для своїх клієнтів та саміх себе.
 10. Тому що Ви на це здатні! Зараз саме той час, щоб стати частиною мережі, що має найшвидший розвиток та скористатися безмежними можливостями розвитку, котрі Вам будут доступні. Зробіть свій наступний крок в кар'єрі та житті! Дозвольте RE/MAX допомогти Вам досягти Ваших особистих та професійних цілей.

 


 

 

Як розпочати бізнес з RE/MAX?

 

 

1

 

Шаг 1. Телефонный разговор.
Все обычно начинается с телефонного звонка, в ходе которого мы понимаем ваши цели и желания и как RE/MAX может помочь вам их достигнуть.

 

2

 

Шаг 2: Личная встреча
На на которой мы поможем вам сложить представление о том, как может выглядеть ваше будущее с RE / MAX.

 

3

 

Шаг 3: Полная презентация
На этом этапе мы изложим более подробную информацию о каждом из ресурсов, возможностей и инструментов, которые Вам предоставит RE/MAX.

 

4

 

Шаг 4: БИЗНЕС-ПЛАН
Мы вместе составляем проект бизнес-плана и  определяем потенциальную прибыль. Готовим договор франшизы и консультируемся с нашим юристом.

 

5

 

Шаг 5: ВСТРЕЧА с владельцами RE/MAX офисов
Мы посетим рабочие офисы RE/MAX, где вы из первых рук сможете перенять успешный опыт уже присоединившихся к команде RE/MAX.

 

6

 

Шаг 6: ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ RE/MAX!

 


 

Будем рады ответить на все ваши вопросы

Свяжитесь с нами!

 

Иванцов Игорь

Операционный директор

 

+38 (067) 441 55 65

+38 (044) 595 51 02

[email protected]